Perkame miška su žeme ir išsikirtimui

Miško vertinimas, medienos ir miško supirkimas – atsakingas procesas, reikalaujantis specialistų žinių ir ilgametės darbo patirties. Esame savo srities profesionalai, todėl galime pasiūlyti greitą ir sklandų miško supirkimą už geriausią miško kainą. Miškininkystė.lt perka mišką su žeme ir mišką išsikirtimui.

Mūsų tikslas – padėti privačių miškų ir medienos savininkams priimti optimaliausią sprendimą konkrečioje situacijoje ir gauti didžiausią pelną. Pardavėjams siūlome itin aukštas medienos rinkos kainas, garantuojame sklandų pardavimo procesą. Ilgametė mūsų patirtis užtikrina darbų kokybę ir teisinį skaidrumą. Perkame mišką iš fizinių ir juridinių asmenų. Džiaugiamės patikimo partnerio reputacija ir didžiuojamės savo klientų rekomendacijomis.

Perkame mišką su žeme

Miškininkystė.lt perka mišką su žeme visuose šalies regionuose, superka įvairaus amžiaus ir skirtingo tankumo miškus. Kvalifikuoti darbuotojai ir ilgametė darbo patirtis garantuoja sklandų pirkimo-pardavimo procesą.

Miško pirkimas su žeme – tai teisiškai reglamentuota veikla, kurios metu sudaroma notarinė sutartis. Konkretaus miško vertė nustatoma, atsižvelgiant į medynų rūšį, augavietę, valdos dydį ir miško geografinės padėties rodiklius. Siekiame užtikrinti nenutrūkstamą ir efektyvų miško ekosistemos gyvavimą, todėl mišką vertiname ne tik kaip medienos šaltinį, bet ir atsižvelgiame į pridėtinę, t. y. ekologinę bei socialinę, miško vertę.

Perka mišką su žeme visoje Lietuvoje

 • Mums nesvarbus miško amžius ir tankumas.
 • Teikiame profesionalias konsultacijas.
 • Garantuojame operatyvų darbą.
 • Užtikriname geras kainas ir greitą atsiskaitymą.

Perkame mišką išsikirtimui

Miškininkystė.lt perka mišką išsikirtimui, teikia profesionalias konsultacijas, tvarko kirtimo dokumentus. Griežtai laikomės miškų naudojimo ir tvarkymo įstatymų. Ištraukiame ir išvežame medieną, teikiame iškirsto miško atsodinimo ir miško priežiūros paslaugas.

Perka mišką išsikirtimui visoje Lietuvoje

 • Tiksliname miško valdos ribas.
 • Ruošiame miškotvarkos projektus.
 • Rėžiame biržes, žymime kirstinus medžius.
 • Padedame gauti kirtimo leidimus.
 • Siūlome geriausias iškirstos medienos kainas.
 • Garantuojame darbų sklandumą.

Įmonės veikla pagrįsta atsakingu požiūriu į klientą ir kokybiškų paslaugų teikimu. Siekdami realizuoti individualius miško turėtojų poreikius, įsipareigojame:

 • Užtikrinti geras kainas ir greitą atsiskaitymą. Sąžiningai įvertinsime Jūsų mišką ir pasiūlysime geriausias kainas. Išaiškinsime miško vertinimo principus ir rezultatus. Kiekvienam miško savininkui, nepriklausomai nuo valdomo miško ploto ar lokacijos vietos, stengiamės pasiūlyti aukščiausią rinkos kainą ir palankiausius atsiskaitymo būdus. Mūsų tikslas – išlikti teisingiems ir padėti Jums priimti optimaliausią sprendimą. Įvertinsime Jūsų mišką ar medieną per maksimaliai trumpą laiką. Garantuojame greitą ir sklandų atsiskaitymą.
 • Pasiūlyti geriausias sąlygas. Suprantame, kad kiekvienas pardavėjas, norintis parduoti mišką ar medieną, ieško ne tik geriausių kainos pasiūlymų, bet ir sąžiningo pirkėjo, kuris laikosi savo įsipareigojimų. Skiriame daug laiko ir investicijų, siekdami gerinti paslaugų kokybę ir aptarnavimą, todėl galite būti tikri, kad mišką parduosite geriausiomis sąlygomis.
 • Laikytis skaidrumo principų. Esame socialiai atsakinga bendrovė, rūpinamės gyvenamąja aplinka ir jos tausojimu. Mūsų vykdoma veikla atitinka Lietuvos Respublikos įstatymus, galime užtikrinti teisiškai tvarkingą pirkimo-pardavimo procesą.
 • Tinkamai sutvarkyti pirkimo-pardavimo dokumentus. Žinome, kad teisinė miško pardavimo dalis gali pareikalauti daug laiko ir žinių, todėl, siekdami sumažinti Jūsų rūpesčių bagažą, padėsime sutvarkyti visus su miško pardavimu susijusius dokumentus.

Perkame mišką už geriausią kainą

Turite mišką ir norite gauti iš jo pajamų? Norite parduoti mišką ar medieną? Susisiekite su mumis! Mūsų kolektyvą sudaro ilgametę patirtį turintys specialistai ir kvalifikuoti savo sričių profesionalai. Darbų eigoje naudojame modernią ir patikimą techniką, garantuojame sklandų ir operatyvų darbą, aukštas miško kainas ir profesionalų aptarnavimą.